Грейдер - універсальна спецтехніка для дорожніх, будівельних і сільськогосподарських робіт - 1 Травня 2017 – Новини нерухомості: будівництво, ремонт і дизайн
Головна » 2017 » Травень » 1 » Грейдер - універсальна спецтехніка для дорожніх, будівельних і сільськогосподарських робіт
09:40
Грейдер - універсальна спецтехніка для дорожніх, будівельних і сільськогосподарських робіт

Саме автогрейдер вважається універсальною технікою спеціального призначення, яку використовують під час проведення ремонту доріг, при будь-якому будівництві, і навіть в сільському господарстві. Транспорт є самохідним або ж представлений у вигляді причіпної установки. Авто як правило використовують при організації площ різноманітного призначення, різного роду насипів, земляних укосів. Якщо проводиться ремонт дорожнього полотна, то без сумніву грейдер буде присутній серед всієї іншої спецтехніки.

Будь-яка подібного роду машина в даний час буде вимагати суттєвих витрат, а тим більше якщо фірма бажає придбати нову модель. Але можна трохи заощадити - купити грейдер б/у, причому такий буде працювати не гірше нового. Будьте впевнені, що грейдер б/у має аналогічні технічні характеристики, що й новий.

Функціонує автогрейдер за допомогою наявності спеціального обладнання. А саме: головна складова машини відвал з ножем, закріплений на його раму. Його можна піднімати чи опускати, повертати по горизонталі / вертикалі. Відвал має свій механізм для управління. Який приводиться в рух двигуном з допомогою гідравліки і механічних вузлів.

Крім цього спеціальна техніка доповнюється іншими видами обладнання. Наприклад, зубами. З їх допомогою руйнують покриття дороги при її ремонті. Останнім часом дуже популярна продаж грейдерів б/у, бо не ризиковане таке вкладення.

Щоб не переживати за покупку такої машини (яка вже була у вжитку) необхідно скористатися допомогою фахівця, який розбирається в такій універсальній техніці. Мало того, грейдер вважається досить надійним і витривалим авто, саме тому не часто вимагає капітального ремонту. Вони не оснащені складним управлінням, а, отже, піддаються діагностиці, і в разі поломки легко ремонтуються. Тому якщо вірно підійти до такої покупки, то машина буде відмінним помічником для будь-якої будівельної або комунальної організації. Крім цього, якщо ціна грейдера б/у підозріло низька, то це ще не означає, що машина погана. Просто в такому випадку вам варто максимально ретельно вивчити її перед покупкою.

Крім усього іншого, автогрейдер дуже часто використовують під час зведення та ремонту об'єктів оборонного характеру. У гірській промисловості, в сільському господарстві, на гідротехнічному об'єкті. Якщо потрібно розрівняти пісок, щебінь та інший сипучий вид ґрунту, то без такої техніки навряд чи можна обійтися.

Автогрейдер не капризний в плані його обслуговування. І придбати запчастини для нього зазвичай не проблема. Він став таким затребуваним за рахунок того, що є можливість використання додаткового обладнання.

І ще. Ухваливши рішення придбати подібну спеціальну техніку (нову або б/у) краще знайти спеціалізовану компанію. Тому що тільки вона зможе дати гарантії на обслуговування авто до і після продажу. Ну і, звичайно ж, в будь-якому випадку потрібно вимагати відповідні документи на машину (вони повинні бути обов'язково). Якщо папери відсутні - краще відмовитися від такого придбання.Категорія: Будуємо самі | Переглядів: 1251 | Додав: abel | Теги: грейдер, автогрейдер, авто | Рейтинг: 5.0/1

Також читайте:

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]