"Іпотеці від Януковича" не довіряють: кредит оформили лише 50 осіб - 22 Червня 2012 – Новини нерухомості: будівництво, ремонт і дизайн
Головна » 2012 » Червень » 22 » "Іпотеці від Януковича" не довіряють: кредит оформили лише 50 осіб
22:53
"Іпотеці від Януковича" не довіряють: кредит оформили лише 50 осіб

З часу початку програми доступних іпотечних кредитів повністю укладено 50 відповідних договорів. Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк, передає "Gazeta.ua".

"Загалом по Україні понад 7 тисяч громадян зараз виявили бажання отримати пільгові іпотечні кредити. Забудовники надали 4710 квартир. І вже 50 договорів повністю укладені і перераховані кошти", - сказав він.

За його словами, для максимального комфорту громадян, які бажають отримати кредити, створені відповідні умови.

"Створені єдині вікна, людина може отримати безпосередньо від забудовника, банкіра вичерпну інформацію. Розширилася кількість банків, які повідомили про участь у програмі, а також територій, на яких вони будуть працювати", - зазначив Близнюк.

Урядовець також заявив, що для більш широкого інформування громадян про перебіг соціальних ініціатив президента щодо здешевлення іпотечних кредитів на офіційному веб-сайті Мінрегіону діє комунікаційна платформа для всіх зацікавлених громадян, банкірів та забудовників.

"Постановою уряду визначено умови отримання кредитів у рамках програми. Є портрет позичальника, є портрет квартири, яка може бути йому запропонована, розрахункова вартість житла по регіонах", - додав Близнюк.

Нагадаємо, 6 червня під час засідання уряду прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що темпи укладення кредитних угод за програмою придбання доступного житла незадовільні.

Пізніше у відповідь на це Близнюк запевнив, що громадяни не надто активно укладають договори про участь у програмі доступного житла.

Раніше Близнюк заявляв, що одна з головних проблем, що гальмує виконання програми здешевленого кредитування, - це недостатня кількість пропозицій від забудовників, вважає міністр регіонального розвитку.

Директор Департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку НБУ Олександр Дубихвіст зазначав, що банківська система володіє достатнім обсягом ресурсів, щоб активно видавати іпотечні кредити, зокрема – в рамках 3%-вої держпрограми.
Переглядів: 11112 | Додав: adminA | Теги: Іпотеці від Януковича | Рейтинг: 0.0/0

Також читайте:

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]