Паркани в приватному секторі: що це - ознака престижу або безпека - 29 Серпня 2017 – Новини нерухомості: будівництво, ремонт і дизайн
Головна » 2017 » Серпень » 29 » Паркани в приватному секторі: що це - ознака престижу або безпека
09:44
Паркани в приватному секторі: що це - ознака престижу або безпека

Соціальність людини не викликає сумнівів: ми тягнемося один до одного і в нещасті, і в радості. Але періодично виникає бажання кудись сховатися від пилу і шуму міських вулиць, настирливих очей сторонніх людей і численних запитань "Як життя?".

Приватний будинок - ідеальне місце для відпочинку від людського кругообігу. Хоча ті, хто живе в своїх будинках, знають, що в першу чергу необхідно, щоб залишитися наодинці зі своїм життям і думками. Встановлення огорожі в приватному секторі - рішення питання. Вона і захистить, і порадує око оформленням ділянки. Так, саме оформленням. Приватний будинок з ділянкою без забору - це картина без рамки. Як би красиво на ділянці не було, без забору все-таки чогось не вистачає.

Встановлення огорожі в приватному секторі: робочі моменти, які необхідно знати

Перш, ніж встановити паркан, необхідно з'ясувати деякі питання, що виникають:

- на якій відстані встановлювати паркан від житлового будинку, підсобних приміщень;

- яка висота огорожі допустима з боку вулиці і з боку сусідніх будинків;

- чи необхідні якісь документи і дозволи на встановлення паркану.

Чому потрібно вирішити питання з установкою до початку робіт? За законодавчими вимогам приватні домоволодіння необхідно огороджувати не тільки за бажанням власників будинку, але і за існуючими нормативами будівництва.

До огорож приватних будинків в межах міста і в сільській місцевості пред'являються вимоги, загальні для всіх огороджень на території країни. Це перш за все - надійність. Паркани повинні бути встановлені так, щоб не зруйнувалися під силою вітрів на даній території і не постраждати від талих вод навесні.

Естетичність огорожі - це таке ж важлива вимога. Від зовнішнього вигляду забору залежить не тільки престиж господаря, але і краса наших міст і сіл. Якщо домовласник бажає звести глухий паркан, то за законодавством, його можна встановити тільки з боку вулиці. .

З кожним роком з'являються все нові види і форми огорож:

- сітчасті огорожі - надійні, яскраві, легко монтуються;
- залізобетонні - легко встановлюються і захищають від пилу і зайвих поглядів;
- з профнастилу - суцільний глухий паркан;
- полікарбонатні - естетичні та надійні.

Який паркан встановити - вибирати Вам.Категорія: Ремонт власноруч | Переглядів: 1267 | Додав: admin | Теги: паркан | Рейтинг: 5.0/1

Також читайте:

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]