Планету пропонується забудувати крихітними квартирками - інакше житлову проблему не вирішити - 23 Жовтня 2012 – Новини нерухомості: будівництво, ремонт і дизайн
Головна » 2012 » Жовтень » 23 » Планету пропонується забудувати крихітними квартирками - інакше житлову проблему не вирішити
20:56
Планету пропонується забудувати крихітними квартирками - інакше житлову проблему не вирішити


Експерти стверджують, що питання забезпечення населення доступним і зручним житлом, орієнтованим на молоді сім'ї, представляється одним з найбільш нагальних на сьогоднішній день. Так звані "квартири-пенали" відіграють важливу роль на житлових ринках великих міст, повідомляє Property Wire. Велика кількість квартир розміром близько 23 квадратних метрів може успішно задовольнити попит на житло в центрі серед молодих фахівців, часто обмежених у коштах.

Доступність житла сьогодні є серйозною проблемою в усьому світі. Як відзначає Prian.ru, в гонитві за низькою вартістю архітектори не втомлюються зменшувати житлову площу проектованих приміщень: так, у Лондоні покупці б'ються за квартиру розміром з більярдний стіл, а в Німеччині винайшли будинок площею всього в 1 квадратний метр. І якщо в Гонконгу, Сінгапурі та Японії не гребують будинками-мурашниками, то в Європі вони все ще залишаються чимось, що виходить за рамки уявлення про комфортне житло.

Саймон Сміт з компанії Savills стверджує: "Сучасний ритм життя 24/7 значно скоротив термін перебування в будинку, технічний прогрес також сприяє створенню з житла малогабаритного і функціонального приміщення. Сучасним архітекторам і дизайнерам є де розгулятися в цьому сегменті ринку".

Нью-Йорк, Сідней і Лондон - останні бастіони просторого житла серед великих світових міст. Експерти закликають не ігнорувати загальносвітову тенденцію до зменшення житлового простору і тут. "Немає нічого ганебного в маленьких квартирах.Адже " пенал " теж може бути дизайнерським", - стверджує Йоланда Барнс, директор з досліджень Savills.


Категорія: Новини нерухомості | Переглядів: 11125 | Додав: adminA | Теги: квартири-пенали | Рейтинг: 0.0/0

Також читайте:

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]