Різновиди сучасних люстр, їхні особливості - 29 Травня 2014 – Новини нерухомості: будівництво, ремонт і дизайн
Головна » 2014 » Травень » 29 » Різновиди сучасних люстр, їхні особливості
19:10
Різновиди сучасних люстр, їхні особливості

Освітлення - це дуже важливий елемент у будь-якому будинку. У кожній кімнаті розташовуються різні світильники і люстри. Саме за допомогою освітлення можна створити відмінну затишну атмосферу в домі. Сьогодні кожен може підібрати для себе відповідні прилади освітлення, адже їхній вибір просто величезний. Давайте нижче розглянемо види сучасних люстр, а також їхні особливості.

Якою ж має бути гарна люстра?

При виборі люстри головним моментом є її гармонійне поєднання із загальним інтер'єром. При цьому дуже важливо враховувати кампанію-виробника виробу. Якщо це буде всесвітньо відомий бренд, то його репутація не викличе ні у кого сумніву. Люстра повинна бути надійною, функціональною та безпечною. Потрібно намагатися вибирати такі люстри, які створюють приємне і рівномірне освітлення. При цьому необхідно звертати увагу на кількість плафонів і ламп. Саме від них залежить загальна освітленість кімнати.

Існують такі люстри, в яких світлові потоки направляються в стелю, а потім від неї відбиваються. Завдяки такій конструкції люстри вся кімната буде наповнена яскравим світлом. Але у цього виду освітлення є свої мінуси. При погляді на люстру у людини може виникнути короткочасне осліплення, а через сильні світлові промені можуть утворюватися великі тіні. Цю проблему допомагає вирішити використання матових ламп. У них мала потужність, тому створені тіні будуть невеликими і неглибокими.

Існують такі люстри, які виконані у формі тарілки. У таких конструкціях світловий потік прямує вниз і розсіюється, завдяки напівпрозорому склу. Такі люстри дають м'яке рівномірне освітлення, створені тіні будуть невеликими за розміром. Сучасний ринок освітлювальних приладів пропонує також комбіновані люстри. У них частина світлового променя направлена вгору на площину стелі, а частина, що залишилася, розсіюється знизу.

Ще одним важливим моментом є розташування люстри на стелі. Не завжди становище люстри в центрі приміщення є найкращим варіантом. Це можна помітити, коли в приміщенні додатково використовують локальні джерела освітлення.

І так, нами були розглянуті основні види сучасних люстр, а також їхні особливості. Щоб вибрати ідеальну для свого приміщення люстру, необхідно зробити так, щоб вона гармоніювала за стилем з вашим приміщенням.Категорія: Будуємо самі | Переглядів: 1893 | Додав: admin | Теги: різновиди сучасних люстр | Рейтинг: 0.0/0

Також читайте:

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]