У Лондоні з'явився ілюзорний будинок - для любителів повисіти вниз головою з підвіконня. ВІДЕО - 26 Червня 2013 – Новини нерухомості: будівництво, ремонт і дизайн
Головна » 2013 » Червень » 26 » У Лондоні з'явився ілюзорний будинок - для любителів повисіти вниз головою з підвіконня. ВІДЕО
20:37
У Лондоні з'явився ілюзорний будинок - для любителів повисіти вниз головою з підвіконня. ВІДЕО

Аргентинський художник Леонардо Ерлічем, відомий своїми тривимірними візуальними ілюзіями, організував новий арт-проект на сході Лондона. У ньому може безкоштовно взяти участь будь-який бажаючий.
Відвідувачі вулиці Ешвін в районі Далстоні забавно "звисають" з підвіконь і стін особняка 19 століття. Але все це лише чарівний оптичний обман, створений за допомогою дзеркальної поверхні, що відбиває переміщення на підлозі.
Проект Dalston House буде відкритий до 4 серпня.
40-річний аргентинський художник - один з найбільш винахідливих та інноваційних художників на сучасній міжнародній художній сцені. Він створює унікальні інсталяції, які кидають виклик законам фізики, порушуючи звичне відчуття рівноваги і простору, і перевертають наше сприйняття реального світу. Його роботи - це дезорганізують, несподівані і веселі візуальні ілюзії, зазначає alldayplus.
У числі інших його відомих проектів - "Басейн", під ілюзорною водою якого можна сміливо ходити прямо в смокінгу:
А ось ще один незвичайний проект Ерліха на тему нерухомості та сходи в небо.


Категорія: Новини нерухомості | Переглядів: 11051 | Додав: adminA | Теги: ілюзорний будинок, Лондоні | Рейтинг: 0.0/0

Також читайте:

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]