Зареєструвати нерухомість можна на підставі заяви спадкоємця - 9 Вересня 2016 – Новини нерухомості: будівництво, ремонт і дизайн
Головна » 2016 » Вересень » 9 » Зареєструвати нерухомість можна на підставі заяви спадкоємця
19:07
Зареєструвати нерухомість можна на підставі заяви спадкоємця

Зареєструвати право власності на нерухомість померлої людини можна на підставі заяви спадкоємця. Про це сьогодні, 9 вересня, повідомив директор Департаменту реєстрації Харківської міської ради Олег Дробот.

Він зазначив, що це нововведення визначено новим Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженим постановою Кабінету Міністрів №553 від 23 серпня 2016 року, яка набула чинності 6 вересня.

Для реєстрації подаються документи, які підтверджують набуття спадкоємцем права власності на нерухомість, витяг зі Спадкового реєстру про наявність відкритої спадкової справи та документ, який містить відомості про склад спадкоємців, виданий нотаріусом або уповноваженою на це посадовою особою органу місцевого самоврядування.

"Дуже багато спадкоємців стикаються з тим, що для того, щоб вступити у спадок, вони змушені звертатися до судів, аби довести право власності тих осіб, які померли. Пострадянський простір - це величезна кількість неоформленої власності. Зараз все стало набагато простіше. Питання, які стосуються тисяч людей по всій країні, вирішені в новому Порядку реєстрації прав на нерухомість", - наголосив Олег Дробот.Категорія: Новини, поради та цікаві факти | Переглядів: 1458 | Додав: abel | Теги: нерухомість, Зареєструвати нерухомість | Рейтинг: 5.0/1

Також читайте:

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]