10:12
Цікаві факти про світовий ринок нерухомості

Сучасний ринок нерухомості дуже різноманітний і динамічний. Ось деякі цікаві факти про світовий ринок нерухомості:

За даними Forbes, в 2021 році найдорожчою нерухомістю у світі є замок Луїса XIV у Франції, вартість якого оцінюється в 301 мільйон доларів.

За останніми даними, ринок комерційної нерухомості в США в 2021 році склав 3,1 трильйонів доларів.

У світі нерухомість є однією з найбільш вартісних інвестиційних можливостей. За даними Bloomberg, за період з 1995 по 2020 роки ціни на нерухомість зросли на 100%.

У 2020 році в США продажі житлової нерухомості досягли рекордних показників. За даними Національної асоціації ріелторів, було продано майже 6,5 мільйонів будинків та квартир.

У світі стає все популярніше інвестування в нерухомість за допомогою криптовалют. За даними CNBC, в 2021 році на ринку нерухомості з'явилися компанії, які дозволяють покупати нерухомість за допомогою Bitcoin та інших криптовалют.

У країнах з невисоким рівнем доходів, таких як Індія та Нігерія, досить популярними є інвестиції в нерухомість. Це пов'язано зі зниженням ризику втрати вкладень, а також зі зростанням кількості людей, які хочуть придбати власне житло.

Одним зі способів зменшення витрат на будівництво нерухомості є використання 3D-друку. Так, у 2021 році Китай завершив будівництво вражаючого хмарочоса під назвою "Шанхайська башта" або "Вежа Шанхаю". Цей будинок має висоту 632 метри і є другим найвищим хмарочосом у світі після Бурдж-Халіфа в Дубаї.

Крім того, у 2021 році було побудовано такі вражаючі будівлі:

  • "Джедда таємничного храму" у Саудівській Аравії, який вважається найбільшим будинком у світі за площею - 1 500 000 квадратних метрів;
  • "One Vanderbilt" в Нью-Йорку, що має висоту 427 метрів і є четвертим найвищим хмарочосом у місті;
  • "Мережа королівства" в Дубаї, яка складається з трьох високих хмарочосів, із загальною висотою 320 метрів;
  • "Дзеркальний куб" в Китаї, який має унікальний дизайн, що нагадує куб, вкритий зеркальними панелями.

Ці будівлі не тільки привертають увагу своєю висотою, а й своїм дизайном та технологічними можливостями. Вони є свідченням сучасних тенденцій у будівництві і відображають технічний прогрес, що здатний змінювати обличчя наших міст і нашого світу.

За матеріалами: ЖитлоНюсостанні новини нерухомості та про ландшафтний дизайн, ремонт і будівництво

Також читайте:
Категорія: Новини нерухомості | Переглядів: 107 | Додав: admin | Теги: світ, Нерухомість | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]