Чи потрібні фільтри для води? - 26 Грудня 2014 – Новини нерухомості: будівництво, ремонт і дизайн
Головна » 2014 » Грудень » 26 » Чи потрібні фільтри для води?
19:12
Чи потрібні фільтри для води?

Вода - досить проста хімічна сполука, але без неї немислиме саме життя на нашій планеті. При будівництві будинку багато хто вважає головним завданням забезпечення в достатній кількості свого житла водою. Однак при цьому потрібно думати не тільки про те, як підвести воду, слід подбати і про її чистоту. Багато хто вважає, що просто прокип'ятивши воду, автоматично робить її нешкідливою і чистою. Будь-який гастроентеролог може швидко розвіяти таку оману.

Виявляється, що кип'ятіння не знищує навіть всі види мікроорганізмів у воді, що вже говорити про важкі метали і нафтові продукти. А ось корисні солі, навпаки, осідають на стінках посуду при кип'ятінні. Так що говорити про нешкідливість кип'яченої води важко. Останні дослідження показують, що в кип'яченій воді сполуки хлору перевищують допустимі показники і теж негативно позначаються на стані організму.

Ще однією панацеєю прийнято вважати вживання мінеральної води. Вважається, що така вода в будь-якому випадку корисна для здоров'я. Тому її можна пити в будь-яких кількостях, це тільки на користь. Але насправді ж відомо, що в будь-якому випадку потрібно дотримуватися певної норми. Якщо багато і часто пити мінеральну воду, це може призвести до порушення балансу солей в організмі. А це прямий шлях до появи каменів у нирках і сечовому міхурі. Лікувальну воду потрібно пити певними дозами, консультуючись з фахівцями. Ну, а готувати їжу на мінеральній воді взагалі не можна!

Довгий час абсолютно безпечною вважалася джерельна вода. Її використовували для приготування їжі, умивання, просто для пиття. Але останнім часом стан багатьох джерел джерельної води залишає бажати кращого. Це пов'язано із загальною екологічною ситуацією. Тому сьогодні перед вживанням такої води вкрай бажано отримати її хімічний аналіз. Адже елементи та сполуки в джерельній воді можуть зробити негативний вплив, як на внутрішні органи, так і на шкіру. Спеціаліст дерматолог при зверненні до нього, перш за все, уточнює, яку воду використовує пацієнт для вмивання.

На сьогоднішній день необхідність використання фільтрів для води є життєво важливою. Можна без перебільшення говорити, що наявність фільтрів визначає загальний стан організму і здоров'я людини. Навіть якщо планується використовувати природну воду зі свердловини, турбуватиметься придбанням і установкою фільтрів води все ж є резон. А якщо такої впевненості немає - просто потрібно провести хімічний аналіз рідини і відповідно до результатів вибирати тип фільтра.

У сучасному світі, порушення екології, забруднення річок і озер призвели до того, що навіть природна джерельна вода часто пересичена солями і іншими сполуками. Найоптимальнішим виходом на поточний момент вважається використання фільтрів, незалежно від використовуваного джерела питної води.Категорія: Новини, поради та цікаві факти | Переглядів: 1677 | Додав: abel | Рейтинг: 0.0/0

Також читайте:

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]