За останні півроку ціни на вторинному ринку нерухомості Києва знизилися на 15% - 14 Жовтня 2015 – Новини нерухомості: будівництво, ремонт і дизайн
Головна » 2015 » Жовтень » 14 » За останні півроку ціни на вторинному ринку нерухомості Києва знизилися на 15%
13:04
За останні півроку ціни на вторинному ринку нерухомості Києва знизилися на 15%

Початок осіннього сезону не сприяв пожвавленню активності на ринку нерухомості Києва. Незважаючи на ознаки скорочення темпів спаду економіки і відносну стабільність на валютному ринку, вартість вторинного житла в столиці продовжує знижуватися. Медіанна ціна у вересні опустилася на три чверті відсотка, а загальне падіння цін пропозиції з початку року досягає 15%.

Основний попит в Києві як і раніше зосереджений в найбільш дешевому сегменті житла - до 40 тисяч доларів. Так, у вересні ціни на однокімнатні квартири продовжували знижуватися більш швидкими темпами, ніж на інші об'єкти. За місяць медіанна ціна пропозиції "одиничок" знизилася до $ 1280 за 1 кв. м, при середньому падінні для всіх груп житла на 0,72% - до $ 1378 за 1 кв. м. В цілому, з початку 2015 року медіанна ціна квадратного метра всіх квартир на вторинному ринку знизилася майже на 16%, при більш високій корекції в групі однокімнатних — 18,5%.

Крім того, минулого місяця спостерігалися істотні зміни характеристик попиту на ринку Києва. Частка запитів в ціновому діапазоні до $ 40 тисяч зросла з 58% у серпні до 67% у вересні. В цей же час частка запитів житла в діапазоні $ 60-80 тисяч знизилася з 29% до 12%.

У порівнянні з січня 2015 року інтерес до найбільш дешевим об'єктам збільшився на 60%. Більш дорогі квартири, вартістю понад $ 80 тис, як і раніше залишаються мало затребуваними. Протягом трьох кварталів інтерес користувачів до них впав у п'ять разів. Що стосується попиту за кількістю кімнат, у вересні 47% відвідувачів спеціалізованого порталу розглядали для покупки однокімнатні квартири, 38% - двокімнатні. З початку року інтерес до малогабаритних об'єктів на вторинному рику зріс майже на третину.

Згідно із прогнозом експертів, існуючі тенденції на ринку нерухомості Києва продовжать свій розвиток, як мінімум, і в найближчі півроку. У той же час навіть в умовах низької активності покупців квартири з раціональними планувальними рішеннями, що пропонуються за справедливими цінами, залишаються затребуваними і реалізуються відносно швидко.Категорія: Новини нерухомості | Переглядів: 1630 | Додав: abel | Теги: ціни на квартири в києві, ціни на квартири, квартири в києві | Рейтинг: 5.0/1

Також читайте:

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]