До депресії і психозів може привести неправильне планування міста - 12 Січня 2020 – Новини нерухомості: будівництво, ремонт і дизайн
Головна » 2020 » Січень » 12 » До депресії і психозів може привести неправильне планування міста
20:07
До депресії і психозів може привести неправильне планування міста

Більше половини населення планети (4,2 млрд осіб) живуть у містах. До 2050 року їх частка зросте до 68%.

Життя в місті негативно впливає на психічне здоров'я, повідомляє Fast Company. Найбільш поширене захворювання - депресія, з'ясували дослідники Кембріджського університету. Городяни стикаються з депресією на 20% частіше, ніж ті, хто живе за межами міста.

Міські жителі також схильні до психозів і тривожних розладів. Перше захворювання характеризується галюцинаціями, маренням, параноєю і дезорганізовані мисленням. Ризик розвитку психозу у городян на 77% вище, ніж у сільських жителів.

При тривожному розладі людина відчуває занепокоєння, паніку і почуття небезпеки, що насувається. Жителі міст страждають від тривоги на 21% частіше, виявили в Arkin Mental Health Institute в Амстердамі.

Причинами психічних розладів можуть бути: недостатня кількість зелених зон у містах, високий рівень шуму і забруднення повітря. До інших чинників ризику вчені відносять соціальне середовище і її характеристики: самотність, злочинність і соціальну нерівність.

Як зазначає Fast Company, перераховані причини не є невід'ємними і неминучими аспектами міського життя. Це результат неефективних та неякісного планування, проектування та управління, які можна змінити.

Рівень депресії нижче в містах, де люди мають доступ до високоякісного житла і зеленим зонам, повідомляє International Journal of Social Psychiatry.

Міське життя може позитивно вплинути на психічне здоров'я завдяки можливостям в таких областях, як освіта, кар'єра, соціалізація і доступ до спеціалізованої допомоги.Категорія: Новини нерухомості | Переглядів: 157 | Додав: admin | Теги: планування, психоз, депресія, місто | Рейтинг: 5.0/1

Також читайте:

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]