18:20
Енергозберігаючі технології у будівництві: варіанти матеріалів

енергозберігаюча технологія будівництво У більшості будівельних компаній світу динамічно використовуються будматеріали, утворені за допомогою нанотехнологій. Як кажуть експерти, у деяких країнах кількість підприємств, які застосовують енергозберігаючі технології у будівництві, сягає 20%. Природно, що зацікавленість таким матеріалам підвищується. Нижче наведено кілька варіантів таких матеріалів.

Спектр застосування нанотехнологій у створенні будматеріалів є досить широким. Це:

  • сплави металів;
  • бетон;
  • композити;
  • нанопокриття.

Бетон має високу міцність

Додавання наноматеріалів у загальноприйняті та такі, що давно вже використовуються сполуки дає можливість досягти у них таких характеристик, які раніше вважалися просто неможливими.

Простий бетон, який використовують на будівництві, за допомогою наночастинок, підвищує термін експлуатації на кілька століть. Створення надміцного бетону, ґрунтується на методиці, при якій до розчину додаються ультрадисперсні частинки дуже маленьких розмірів. Завдяки цій домішці, сировину можна використовувати у всіх галузях будівництва, де потрібна підвищена надміцність.

Сталеві сплави мають високу міцність

У галузі виготовлення та виплавки сплавів нано модифікації дозволяють отримувати метал, який має досить непогані коефіцієнти міцності. Ці метали чудово можуть застосовуватися там, де звичайні металеві будівлі незабаром будуть потребувати ремонту або заміни.

Композитні матеріали

Конструкційні композити є окремим класом будматеріалів, створених з використанням нанотехнологій. Вони мають основу з полімеру, кераміки чи металу. Наприклад, вуглепластик - це матеріал, який має свої виняткові багатофункціональні властивості, має полімерну матрицю і вуглеволокно.

Покриття

Дослідження наноматеріалів, а також їхнє введення у виробництво дозволило створити рідкісні та нові матеріали для будівництва. Це різні лакофарбові матеріали, які мають корисні властивості, а також матеріали для теплоізоляції нових поколінь.

енергозберігаюча технологія будівництво

Як вважають експерти, найближчим часом ці покриття будуть використовуватися всюди. Наприклад, Пекінський Великий театр. У цього театру купол має нанопокриття, яке не промокає під час атмосферних опадів.

Досить ефективно застосовуються нанопокриття на енергозберігаючих спорудах. Наприклад, покриття, які мають напівпрозору структуру, можуть накопичувати енергію тепла. Таке покриття може використовуватися як сонячна батарея, яка акумулюватиме енергію на фасадах або вікнах будівель.

За матеріалами: ЖитлоНюсостанні новини нерухомості та про ландшафтний дизайн, ремонт і будівництво

Також читайте:
Категорія: Будуємо самі | Переглядів: 214 | Додав: admin | Теги: матеріал, технологія, будівництво, енергозберігаюча | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]