Іноземці щорічно купують всього до 10% всієї нерухомості Латвії - 7 Червня 2014 – Новини нерухомості: будівництво, ремонт і дизайн
Головна » 2014 » Червень » 7 » Іноземці щорічно купують всього до 10% всієї нерухомості Латвії
14:33
Іноземці щорічно купують всього до 10% всієї нерухомості Латвії

Частка закордонних покупців на ринку нерухомості Латвії становить близько 10%, інші угоди припадають на приватних резидентів, місцеві підприємства та банківську структуру.

Таким чином, вплив нерезидентів на весь ринок нерухомості країни виявився переоціненим. Він відчувається лише в сегменті ексклюзивних житлових площ. А квартири в центрі Риги і особняки в Юрмалі, які викликають найбільший інтерес, наприклад, з боку росіян, не є державним стратегічним ресурсом, як, наприклад, сільськогосподарські землі і ліси.

За даними Латвійської асоціації угод з нерухомістю, в 2012 році 90% всіх транзакцій з нерезидентами, охочими отримати ВНЖ в Латвії, припало на покупку нерухомості. У 2013 році частка таких продажів знизилася на 10% - до 80% від загального обсягу. За латвійським законам отримати ВНЖ можна також через інвестиції в капітал банків і статутний фонд підприємств.

Нагадаємо, що наприкінці травня в Латвії були ухвалені поправки до закону "Про імміграцію". За новими правилами, які почнуть діяти з 1 вересня, іноземці зможуть претендувати на ВНЖ Латвії, лише купивши нерухомість мінімум на 250 тисяч євро незалежно від місця її розташування. Із закону були повністю виключені квоти, а також норма про ВНЖ в обмін на внесення 50 тисяч євро до держбюджету.

За колишніми правилами можна було претендувати на ВНЖ, купивши будинок для літнього відпочинку на віддалі від Риги вартістю всього 72 тисячі євро.Категорія: Новини, поради та цікаві факти | Переглядів: 1702 | Додав: abel | Рейтинг: 0.0/0

Також читайте:

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]